супрацоўнікаў

2002

кампанія
быў заснаваны

У 2010 годзе была афіцыйна створана гоначная каманда Bossell для ўдзелу ва ўсіх мерапрыемствах чэмпіянату Кітая па матацыклах па перасечанай мясцовасці і іншых спаборніцтвах па матацыклах па перасечанай мясцовасці ў Кітаі. Яго члены - лепшыя нацыянальныя спартсмены, чэмпіёны краіны-кіроўцы і шмат выдатных тэхнічных супрацоўнікаў. Паколькі гоначная каманда працягвае сталець і расці, каманда Bossell Racing Team не толькі ўдзельнічае ў Нацыянальным чэмпіянаце па мотакросе, Нацыянальным чэмпіянаце па мотакросе і Нацыянальным запрашальным турніры па мотакросе, але таксама ўдзельнічае ў палявых гонках, вясёлых гульнях, клубных лігах і гэтак далей у прамысловасці. Bossell Racing Team неаднаразова заваёўваў ганаровыя званні індывідуальнага, каманднага першынства, лепшай каманды і г.д.

Гісторыя развіцця
Кампанія Zhejiang Bosuer Motion Apparatus, Ltd была заснавана ў 2002 годзе, спецыялізуецца на вытворчасці, праектаванні, вытворчасці, продажы і абслугоўванні пазадарожных матацыклаў.
Кошт экспарту BOSUER перавышае 30 мільёнаў долараў у год, а выплата падатку склала больш за 10 мільёнаў юаняў. Новая ліцэнзія на зямлю для завода была выдадзена ўрадам, яна павялічвае вытворчыя магчымасці кампаніі. Дыяпазон матацыклаў ахоплівае ад 50cc да 450cc. Усяго за год каманда выйграла 38 чэмпіянатаў, а ў чэмпіёна, які заняў другое месца, 18 трэціх.
Аб'ём экспарту BOSUER перавышае 20 мільёнаў долараў штогод. Урад акругі ўзнагародзіў BOSUER 100 лепшых падаткаплацельшчыкаў. Мадэль серыі M і PH12A - самыя прадаваныя мадэлі ад BSE. Гонкавая каманда BOSUER выйграла 16 чэмпіянатаў і 16 заняў XNUMX-е месца.
BOSUER паспяхова распрацаваў новы матацыкл з высакаякаснага сплава, які атрымаў назву серыі M. Гонкавая каманда BOSUER атрымае чэмпіянат CMSC, камандны чэмпіён. Адначасова быў створаны аддзел Harverdtex.
BOSUER стаў віцэ-прэзідэнтам асацыяцыі спартыўных аўтамабіляў для адпачынку Чжэцзян і дырэктарам спецыяльнага камітэта па пазадарожным мотакросе правінцыі Чжэцзян.
BOSUER распрацаваў новыя мадэлі: серыя J,J5 стаў чэмпіёнам. Гонкавая каманда BOSUER атрымала чэмпіянат CMSA, камандны чэмпіён.
BOSUER распрацаваў канкурэнцыйны байк 189cc, 250cc і выйграў 8 чэмпіянатаў, 6 заняў другое месца, 7 заняў другое месца ў нацыянальных чэмпіянатах, унутраныя чэмпіёны, камандныя чэмпіёны, а BTL189 стаў чэмпіёнам.
BOSUER распрацаваў мадэлі серыі PH10, атрымаў новыя практычныя патэнты і заснаваў гоначную каманду BOSUER
BOSUER пераехаў на новую фабрыку, якая выкарыстоўваецца цяпер.
BOSUER атрымаў узнагароду «Буйны падаткаплацельшчык» ад урада Уі, стаў 50-й найлепшай кампаніяй у горадзе Уі.
BOSUER афіцыйна дазволіў экспартную ліцэнзію, атрымаць дзяржаўную ўзнагароду за экспарт у 10 мільёнаў долараў ЗША
Wuyi BOSUER была створана, кампанія засяродзілася на бізнесе пазадарожных матацыклаў.
Каманда стваральнікаў BOSUER заснавана ў Юнкане па вытворчасці электрычных ровараў і запчастак.